جک ماشین

نمایش 1–16 از 29 نتیجه

جک ماشین یا خودرو

جک ماشین وسیله‌ای ضروری برای تعمیر خودرو یا تعویض تایر خودرو است که در مواقع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. جک ماشین یا اسم دیگر آن که جک پنچرگیری است برای مواقعی که خودرو دچار پنچری و سوراخ شدگی است مورد استفاده قرار می گیرد.

جک زیر ماشین قرار می گیرد و با کمک اهرمی که توسط دست نیرو به آن وارد می شود، باز شده و ماشین را به سمت بالا می برد تا لاستیک ماشین آزاد شده و بتوان آن را باز کرد تا ادامه مراحل طی شود.

نحوه کارکرد جک ماشین
نحوه کارکرد جک ماشین

البته که باید گفت، جک ماشین انواع مختلفی دارد که هریک نحوه عملکرد آن ها یکسان و ظاهری متفاوت است.انواع مختلف از جک ماشین شامل جک هیدرولیک، جک بادی و … می‌شوند. هرکدام از این انواع جک دارای اجزاء تشکیل‌دهنده‌ای مانند پمپ، کلبه و پایه هستند که در عملکرد آنها نقش دارند.

قیمت جک ماشین

قیمت جک خودرو با توجه به نوع آن متفاوت است. برای دریافت اطلاعات دقیقتر و مشاوره میتونین با کارشناسان ما تماس حاصل بگیرید تا خریدی دقیق و مطابق با نیاز خود داشته باشید . همچنین برای خرید جک خودرو می توانید از دکمه زیر استفاده کنید و قیمت انواع جک ماشین را به صورت تلفنی استعلام بگیرید.

اگر شما آپاراتی دارید و به دنبال قیمت جک ماشین سنگین و انواع خودرو هستید، بازرگانی افضلی می تواند بهترین جک های روغنی، جک سوسماری، جک بادی و جک فابریک را با قیمت استثنایی ارائه دهد.

انواع جک های هیدرولیکی

انواع جک هیدرولیک شامل جک قیچی برای تعویض لاستیک خودروها، جک کف با شفت افقی، جک بطری که در خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد، جک موتورسیکلت برای بالا بردن موتورسیکلت‌ها، و جک چرخ دستی جهت بلند کردن وسایل نقلیه چهار چرخ و خودروها هستند. این انواع جک هیدرولیک برای کاربردهای مختلف و در مکان‌های متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انواع جک های سوسماری

جک سوسماری یک نوع جک هیدرولیک برای بلند کردن وسایل نقلیه است. این جک‌ها دارای انواع مختلفی هستند، از جمله کورسی برای خودروهای با ارتفاع کم، پایه بلند برای تعمیرگاه‌ها که دو چرخ را همزمان بلند می‌کنند، و بادی برای ماشین‌های سنگین. این جک‌ها دارای قابلیت تحمل وزن مختلفی هستند. اجزاء اصلی جک سوسماری شامل محور، کاسه، سیلندر هیدرولیک، سوپاپ فشار، چرخ، دسته، و پدال چپ می‌شوند. این ابزار به تعویض تایرها و تعمیر وسایل نقلیه کمک می‌کند و مخصوصاً در تعمیرگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع جک خرک

جک خرک یا جک نگهدارنده از انواع جک ماشین است که برای نگه داشتن خودرو در ارتفاع ثابت و انجام کارهایی مانند تعویض تایر یا تعمیر ماشین به کار می‌رود. این جک با ابتدا بلند کردن خودرو با جک سوسماری و قرار دادن جک خرک زیر ستون ماشین استفاده می‌شود. از آنجا که دارای ویژگی‌های متنوعی است و برای خودروهای با وزن‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، از نکات ایمنی مهمی برخوردار است. اجزاء آن شامل ستون اصلی، پین اطمینان و پایه اصلی هستند.

انواع جک صافکاری

جک صافکاری یک ابزار پیشرفته در صنعت خودروسازی و تعمیرگاه‌هاست. از آن برای تعمیر نواحی آسیب‌دیده ماشین و انجام کارهای شاسی‌کشی استفاده می‌شود. این جک دارای مدل‌های متنوع و مزایایی مانند استفاده گوناگون، روکش ضد زنگ، پمپ فشار شکن، استفاده آسان و اجزاء اصلی از جمله جک تودلی، قیچی، ریموت، پمپ، اهرم شاسی‌کشی و بدنه است.

دیگر جک های ماشین

جک لوزی: جک لوزی به عنوان جک پنچرگیری معروف است و از آن برای بالابردن خودرو جهت تعویض تایر پنچر خورده استفاده می‌شود. این جک با پیچ باز و بسته می‌شود و توسط نیروی دستی عمل می‌کند.

جک ثابت: این نوع جک به صورت ثابت نصب شده و برای نگه‌داشتن خودرو در ارتفاع مشخص به کار می‌رود و معمولاً در کارگاه‌های مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جک بالابر: جک بالابر برای بلند کردن وسیله نقلیه به ارتفاع دو متری مورد استفاده قرار می‌گیرد و در تعمیرگاه‌های خودرو سابقه کاربرد دارد. این جک دارای مدل‌های مختلفی است، از جمله دو ستونی، چهار ستونی و قیچی با سیستم هیدرولیک.

جک گازی: جک گازی در صندوق عقب خودرو نصب شده و وظیفه کنترل باز و بسته کردن درب صندوق را دارد.

جک پنوماتیک: این نوع جک با استفاده از هوای فشرده نیرو تولید می‌کند و در صنایع مختلف برای تحمل وزن بالا استفاده می‌شود.

جک پالت: جک پالت برای جابجایی پالت‌ها به کار می‌رود و از آن برای خودرو استفاده نمی‌شود.

جک بازویی: این نوع جک برای باز و بسته کردن درب‌های پارکینگ و موارد مشابه استفاده می‌شود.

جک تلسکوپی: جک تلسکوپی با مکانیزم هیدرولیک عمل می‌کند و برای بلند کردن اجسام مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید جک ماشین و خرک به صورت عمده

بازرگانی افضلی تامین کننده انواع تجهیزات آپاراتی سنگین و سبک از قبیل: دستگاه لاستیک درار ، دستگاه بالانس و… می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.