درجه باد

در حال نمایش 11 نتیجه

چرا باید در آپاراتی درجه باد داشته باشیم؟

دستگاه‌های درجه باد با باتری یا برق 12 ولت DC عموماً استفاده می‌شوند و می‌توانند لاستیک‌های پنچرشده را تا فشار مشخصی باد کنند. همچنین، از آنها برای باد کردن وسایل دیگر مانند تایر دوچرخه و اسباب‌بازی‌های بادی استفاده می‌شود. تنظیم فشار باد در لاستیک خودرو باعث افزایش طول عمر و بهبود عملکرد خودرو می‌شود. فشار سنج یا درجه باد برای تنظیم منظم فشار باد و پیشگیری از مشکلات پیشنهاد می‌شود. بازرگانی افضلی انواع دستگاه‌های درجه باد با قیمت و کیفیت مناسب را ارائه می‌دهد.


انواع درجه باد کدامند؟

به طور معمول درجه باد به دو صورت دستی و ایستاده تولید می شوند. تعدادی از آنها نیز به صورت دستگاه‌های ترکیبی شامل درجه باد پرتابل با آپشن‌های اضافی مانند لامپ، چراغ‌های هشدار و آژیر اضطراری هستند.

سیستم‌های درجه باد باتری‌دار شامل کابل‌های جامپر هستند و بعضی از آنها قابلیت خاموش‌شدن خودکار و صفحه تنظیم دارند. سیستم‌های فشار بادی دو نوع iTPMS (حاوی سنسور فیزیکی) و dTPMS (بدون سنسور فیزیکی) دارند.

اما محصولاتی که در بازرگانی افضلی برای درجه باد به فرش می رسد، شامل موارد زیر نیز می شود:

درجه باد روغنی: به کمک نشانگرهای داخلی روان با روغن، فشار باد را با دقت بالا نشان می‌دهد و عموماً در محیط‌هایی با رطوبت بالا یا دماهای پایین‌تر کاربرد دارد تا دقت اندازه‌گیری درجه باد حفظ شود.

درجه باد ایستاده دیجیتالی: از صفحه نمایش دیجیتالی برای نشان دادن میزان فشار باد استفاده می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا باد لاستیک‌ها را به راحتی و دقت بالاتری انجام دهید.

 

خرید و قیمت درجه باد

قیمت درجه باد با توجه به مدل دستگاه متفاوت است. معمولا دستگاه های درجه باد ایستاده گران تر از دستگاه های درجه باد دیجیتالی دستی هستند. برای خرید عمده درجه باد دیجیتالی و ایستاده حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت درجه باد دیجیتال، روغنی و ارزان را به شما بدهند.

بازرگانی افضلی تامین کننده انواع تجهیزات آپاراتی سبک و تجهیزات آپاراتی سنگین. و همچنین لوازم جانبی چرخ خودرو است.