وصله تیوپی

نمایش 1–16 از 32 نتیجه

وصله تایر یکی از لوازم ضروری برای تایرهای خودروها است. تایرهای امروزی پس از پنچر شدن، باد خود را به صورت کامل از دست نمی‌دهند. بنابراین، استفاده از وصله تیوپی برای پنچرگیری آسان تر می‌کند. اطلاعات در مورد وصله تایر به رانندگان کمک می‌کند تا بهترین وصله را برای پنچرگیری مناسب خودرو خود انتخاب کنند.

وصله تایر دارای اسامی مختلفی مانند، وصله تیوپی، چسب وصله و وصله پنچرگیری و… است که برای دوچرخه و موتور مورد استفاده قرار می گیرد. به راحتی می توانی وصله تیوپی را در کیت پنچرگیری خود قرار داده تا در زمان پنچری از وصله مورد نیاز استفاده کنید.

وصله های تیوپ یا تایر اگر به خوبی متصل شوند، ماندگاری بالایی خواهند داشت و با خیال راحت می توانید از وسیله نقلیه خود استفاده کنید.

قیمت وصله تیوپ

قیمت وصله تیوپ تایر بسته به نوع و برند کارخانه آن متفاوت است. همچنین سایز وصله ها متغیر است و به همین دلیل قیمت آنها نیز متفاوت است. نوع وسیله نقلیه نیز در قیمت تاثیر گذار است. به عنوان مثال وصله تیوپی موتور و دوچرخه ممکن است متفاوت باشد.

برای دریافت قیمت عمده وصله تایر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید وصله پنچری

بازرگانی افضلی تامین کننده انواع تجهیزات و لوازم آپاراتی سبک است. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما اقدام به خرید وصله پنچری کنید.