دستگاه نیتروژن ساز

در حال نمایش 3 نتیجه

دستگاه نیتروژن ساز یا مولد باد نیتروژن عمدتاً در صنعت خودرو، خدمات لاستیک و فروشگاه‌های رینگ و لاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نیتروژن برای پر کردن باد خودرو استفاده می‌شود و مزایای بیشتری نسبت به اکسیژن دارد. دستگاه نیتروژن ساز با استفاده از کمپرسور باد، نیتروژن را جدا کرده و درصد خلوص بالایی را به‌دست می‌آورد.

اما چرا دستگاه نیتروژن ساز مهم است؟ از جمله مهمترین مزایای باد کردن لاستیک با دستگاه نیتروژن ساز، ثابت ماندن فشار لاستیک برای مدت زمان طولانی‌تر است. با کمک ژنراتورهای نیتروژن، می‌توانید مقدار نامحدودی نیتروژن برای لاستیک‌های هر وسیله نقلیه مانند موتور سیکلت، خودرو، کامیون و اتوبوس وارد کنید. از مزیت های دیگری که می توان برای این دستگاه اشاره کرد،

  • تولید مقرون به صرفه نیتروژن به طور مستقیم در محل آپاراتی است.
  • شما به هیچ تامین کننده دیگری وابسته نیستید.

قیمت دستگاه نیتروژن ساز

با توجه به تغییرات نرخ ارز بهتر است قیمت دستگاه نیتروژن ساز را به صورت تلفنی، از طریق شماره های درج شده در سایت از کارشناسان ما بگیرید. قیمت ها به صورت همکاری می باشد. همچنین می توانید از دکمه زیر اقدام به دریافت قیمت و خرید کنید:

اجزای دستگاه نیتروژن ساز عبارتند از:

نمایشگر LCD، برد هوشمند الکترونیکی، خروجی N2، نمایشگر دیجیتال، ورودی O2، فیلترهای تصفیه، مخزن تولید نیتروژن و مخزن باد، واحد مراقبت و رطوبت گیر، درجه تنظیم و قطع کن اتوماتیک باد، کلید روشن و خاموش، خروجی هوا، سیستم وکیوم با مکش باد، سیستم توربو شارژر، مجموعه کلیدهای منوهای دستگاه، درجه های نشانگر فشار باد و فشار نیتروژن.

نکات مهم هنگام خرید دستگاه نیتروژن ساز:

– دریافت راهنمایی های مربوط به نیازهای خود: بررسی کاربرد گاز نیتروژن، میزان استفاده روزانه یا هفتگی، نقطه مصرف جریان و نیازهای خلوص برای انتخاب سیستم مناسب.

– تعیین سایز مناسب: خرید یک دستگاه بزرگتر از نیاز ممکن است هزینه های نابجا را افزایش دهد، در حالی که مصرف بیش از ظرفیت سیستم نیز به مشکلات تولید و کاهش سرعت منجر می‌شود.

برای خرید دستگاه نیتروژن ساز مناسب نیاز خود بهترین راه تماس با کارشناسان ماست تا بهترین دستگاه را به شما معرفی کنند.

بازرگانی افضلی تامین کننده انواع لوازم آپاراتی سنگین از قبیل: اتو آپارات، جک ماشین، کمپرسور باد، دستگاه بالانس و… می باشد.