اتو آپارات

در حال نمایش 6 نتیجه

دستگاه آپارات” یک دستگاه ضروری در تعمیر پنچری های تیوب و لاستیک خودرو است. این دستگاه به صورت متنوعی نظیر “قورباغه‌ای“، “اتو تیوب” و “اتو لاستیک” برای تعمیر پنچری ها در اختیار قرار می‌دهد. دستگاه اتو آپارات در بازرگانی افضلی دارای انواع مختلفی است که در ادامه به هر کدام را توضیح می دهیم.

قیمت دستگاه اتو آپارات

قیمت دستگاه اتو آپارات به برخی عوامل از جمله کیفیت و لیست قطعات مرتبط از جمله جک بادی، المنت ترموستات و موارد دیگر بستگی دارد. دستگاه‌های مخصوص تعمیر و آپارات تیوپ نیز برای تعمیر تیوپ‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همچنین، آپارات لاستیک و تیوب بادی، با دارا بودن جک بادی، تایمر و ترموستات، به جلوگیری از سوزاندن لاستیک کمک می‌کنند و برای ترمیم پارگی‌های لاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید دستگاه اتو آپارات

برای خرید دستگاه آپارات می توانید از طریق دکمه درج شده در زیر، قیمت همکاری را استعلام بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید.

انواع دستگاه آپارات

دستگاه آپارات لاستیک در مدل های بادی، فلکه ای، دیجیتال و انالوگ (ساده) برای تعمیر و جوش لاستیک و تیوپ خودرو های سواری و سنگین در دو شکل ایستاده و مدل رومیزی وجود دارد.

دستگاه آپارات لاستیک سواری:
دستگاه آپارات لاستیک سواری قابلیت تعمیر و جوش لاستیک و تعمیر پنچری را بر روی تمامی خودروهای سواری دارد. همچنین از این دستگاه می توانید برای تعمیر و جوش تیوپ و تعمیر پنچر والف کلیه تیوپ های خودروها استفاده کنید و با خرید این دستگاه نیازی به دستگاه آپارات تیوپ نخواهید داشت.

دستگاه آپارات لاستیک کامیونی (سنگین):

یک دستگاه چند منظوره است که توانایی ترمیم و پنچرگیری لاستیک ماشین های سنگین مانند کامیون را دارد. اتو آپارات تایری کامیونی دیجیتال قابلیت خم شدن و چرخش ستون اصلی را دارد تا به راحتی بتواند با وزن بالای لاستیک‌های سنگین کار کند.

آپارات تیوپ:

این دستگاه در دو شکل دستی و بادی موجود است. مدل بادی به دلیل داشتن جک بادی قدرتمندتر و دقیق‌تر است و برای استفاده توصیه می‌شود. مدل های بادی و دستی آن را می توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

تفاوت‌های دو مدل آپارات تیوپ:

قدرت: مدل بادی به دلیل داشتن جک بادی قدرتمندتر است و می‌تواند تیوپ‌های سنگین‌تر و لاستیک‌های بزرگ‌تر را پنچرگیری کند.
دقت: مدل بادی به دلیل داشتن جک بادی دقیق‌تر است و می‌تواند پنچری‌های کوچک را با دقت بیشتری ترمیم کند.
سرعت: مدل بادی به دلیل داشتن جک بادی سریع‌تر است و می‌تواند پنچرگیری را در زمان کمتری انجام دهد.
قیمت: قیمت مدل بادی و دستی چندان متفاوت نیست.

بازرگانی افضلی تامین کننده انواع تجهیزات سنگین آپاراتی از قبیل: دستگاه درار لاستیک، دستگاه بالانس و… می باشد.