دستگاه بالانس

در حال نمایش 14 نتیجه

دستگاه بالانس، ابزاری برای تنظیم و تعادل چرخ های خودرو است که میتواند باعث صاف چرخیدن چرخ ها شود.
لرزش فرمان ، هندلینگ نامناسب و فرسایش نامنظم لاستیک از جمله مشکلاتی هستند که در اکثر خودرو های سبک و سنگین دیده میشود که به راحتی با دستگاه بالانس قابل حل شدن است.

قیمت دستگاه بالانس لاستیک

قیمت دستگاه بالانس چرخ با توجه به برند و نوع کارکردشان متفاوت است برای دریافت اطلاعات دقیق تر از کاربرد هر یک و قیمت آن با کارشناسان ما تماس بگیرید

خرید دستگاه بالانس از بازرگانی افضلی

برای خرید دستگاه بالانس لاستیک در برند های مختلف می توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. پیش از خرید دستگاه بالانس رو کار و کامپیوتری حتما با کارشناسان ما جهت راهنمایی و اخذ مشاوره رایگان تماس بگیرید تا بهترین دستگاه بالانس بر اساس نیاز شما معرفی شود.

بازرگانی افضلی تامین کننده انواع تجهیزات سنگین آپاراتی از قبیل: اتو آپارات، دستگاه لاستیک درار، جک ماشین و… می باشد.

دستگاه ها بالانس لاستیک و لوازم جانبی آنها در بازرگانی افضلی به شرح زیر است:

بالانس دیجیتال P828 پارسیان: این دستگاه بالانس دیجیتالی است و دارای برنامه مخصوص برای بالانس چرخ های آلومینیومی است. بالانس لاستیک در دستگاه بالانس دیجیتال P828 پارسیان به صورت استاتیک و داینامیک صورت می گیرد.

دستگاه بالانس دیجیتال Bigred: صدای این دستگاه بالانس لاستیک کم بوده که یکی از مزیت های این دستگاه بالانس است. کالیبراسیون این ابزار نیز یکی از اقدامات مهم است که به دقت دستگاه کمک می‌کند و خطاهای محاسباتی را برطرف می‌کند. دستگاه بالانس دیجیتال Bigred به شما امکان می‌دهد تایرهای تا اندازه ۲۴ اینچ را بالانس کنید.

دستگاه بالانس دیجیتال p100 پارسیان: دستگاه بالانس چرخ خودرو سواری مدل پارسیان، همانند سایر دستگاه ها دیجیتالی یا همان کامپیوتری است که استفاده از آن را آسان تر می کند. قیمت دستگاه بالانس دیجیتال p100 پارسیان نسبت به سایر دستگاه های بالانس سواری کمتر است.

مزایا استفاده از دستگاه بالانس خودرو

  • کاهش لرزش فرمان خودرو
  • افزایش هندلینگ و فرمان‌پذیری
  • افزایش طول عمر لاستیک‌ها
  • کاهش مصرف سوخت خودرو
  • رانندگی نرم تر