دستگاه بالانس

نمایش دادن همه 11 نتیجه

قیمت دستگاه بالانس چرخ

قیمت دستگاه های بالانس با توجه به برند و نوع کارکردشان از 20 تا 200 میلیون قیمت گذاری می شوند. برای مشاهده استعلام قیمت امروز دستگاه بالانس همین الان تماس بگیرید.

خرید دستگاه بالانس چرخ خودرو

برای خرید دستگاه بالانس در برند های مختلف می توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. پیش از خرید دستگاه بالانس حتما با کارشناسان ما جهت راهنمایی و اخذ مشاوره رایگان تماس بگیرید تا بهترین دستگاه بالانس بر اساس نیاز شما معرفی شود.

بازرگانی افضلی تامین کننده انواع تجهیزات سنگین آپاراتی از قبیل: اتو آپارات، دستگاه لاستیک درار و… می باشد.

دستگاه ها بالانس چرخ و لوازم جانبی آنها در بازرگانی افضلی به شرح زیر است:

بالانس دیجیتال P828 پارسیان: این دستگاه بالانس دیجیتالی است و دارای برنامه مخصوص برای بالانس چرخ های آلومینیومی است. بالانس چرخ در این دستگاه به صورت استاتیک و داینامیک صورت می گیرد.

دستگاه بالانس دیجیتال Bigred: صدای این دستگاه بالانس کم بوده که یکی از مزیت های این دستگاه بالانس است. کالیبراسیون این ابزار نیز یکی از اقدامات مهم است که به دقت دستگاه کمک می‌کند و خطاهای محاسباتی را برطرف می‌کند. این دستگاه بالانس چرخ به شما امکان می‌دهد تایرهای تا اندازه ۲۴ اینچ را بالانس کنید.

دستگاه بالانس دیجیتال p100 پارسیان: دستگاه بالانس چرخ خودرو سواری مدل پارسیان، همانند سایر دستگاه ها دیجیتالی یا همان کامپیوتری است که استفاده از آن را آسان تر می کند. قیمت آن نسبت به سایر دستگاه های بالانس سواری کمتر است.

دستگاه بالانس کامیونی Rodak

دستگاه بالانس روکار موتوراسکن

دستگاه بالانس دیجیتال Tornado

دستگاه بالانس دیجیتال P800 پارسیان

دستگاه بالانس کامیونی Tornado

وزنه بالانس فولادی 5 تا 40 ABCO

مهره پاپیونی بالانس ساده