جک سوسماری

در حال نمایش 9 نتیجه

خرید جک سوسماری

هنگام خرید جک سوسماری باید به موارد مختلفی توجه کرد :
وزن مورد نظر : جک سوسماری مورد نظر شما باید توانایی بلند کردن خودرو یا مورد نظرجسم شما را داشته باشد ، در هنگام خرید جک سوسماری به ظرفیت و توان جک دقت کنید
نوع جک : جک های سوسماری دارای انواع مختلف و کاربرد های متفاوتی هستند که باید در نظر داشت تا در هنگام خرید با توجه به نیاز خود خریداری کنید

قیمت جک سوسماری

قیمت جک های سوسماری به عوامل مختلفی بستگی دارد که میتوان به آنها اشاره کرد
 ظرفیت جک سوسماری: ظرفیت جک سوسماری، میزان وزنی است که میتوانید با جک به راحتی بلند کنید. هر چه ظرفیت جک بیشتر باشد، بر قیمت آن نیز تاثیر گذار خواهد بود.
 ارتفاع بلند کردن: ارتفاع بلند کردن جک سوسماری، میزان فاصله‌ای است که می‌تواند خودرو یا هر جسمی را از زمین بلند کند. هر چه ارتفاع بلند کردن جک بیشتر باشد، بر روی قیمت آن نیز تاثیر گذار خواهد بود
 برند: برند جک سوسماری نیز بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد. جک‌های سوسماری با برندهای معتبر، معمولاً قیمت بیشتری دارند چرا که کیفیت ساخت و امکانات بیشتری نیز دارند.
 کیفیت ساخت: کیفیت ساخت جک سوسماری نیز بر قیمت آن تأثیر گذار است. جک‌های سوسماری با کیفیت ساخت بالا، قیمت بیشتری دارند.

انواع جک سوسماری

جک سوسماری در انواع و ابعاد مختلفی تولید میشود که هرکدام ویژگی کاربردی متفاوتی دارند .در ادامه انواع مدل های جک سوسماری و کاربرد آن ها را برسی میکنیم
انواع جک سوسماری که میتوان نام برد :
جک سوسماری کورسی
جک سوسماری بادی
جک سوسماری پایه بلند
جک سوسماری دو پمپ

تعمیر جک سوسماری

جک های سوسماری در حالی که دارای طراحی سادی ایی هستند اما دارای تعدادی مشکل رایج هستند که در ادامه آنها را برسی میکنیم
نشتی روعن : یکی از رایجترین مشکلات است که معمولا به دلیل خرابی پمپ ، واشر ویا اوررینگ ها رخ میدهد که با تعویض قطعه خراب مشکل به خوبی حل میشود
عدم کار کردن جک : عدم بلند شدن جک میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که عبارت اند از :
• کمبود روغن: اگر روغن هیدرولیک جک کم باشد، خودرو بلند نمی شود. برای رفع این مشکل، روغن هیدرولیک را به مقدار مناسب اضافه کنید.
• خرابی پمپ: اگر پمپ جک خراب باشد، روغن هیدرولیک به اندازه کافی به سیلندر منتقل نمی شود. برای رفع این مشکل، پمپ را تعویض کنید.
• گرفتگی مسیر روغن: اگر مسیر روغن جک مسدود شده باشد، روغن نمی تواند به راحتی به سیلندر منتقل شود. برای رفع این مشکل، مسیر روغن را تمیز کنید.
پایین اومدن خود کار جک : این مشکل در هر نوعی از جک میتواند پیش آید که دلایل آن مختلف است
در جک های سوسماری به دو دلیل میتواند اتفاق بی‌افتد که عبارت اند از :
• خرابی سوپاپ اطمینان: سوپاپ اطمینان وظیفه جلوگیری از افزایش بیش از حد فشار روغن را بر عهده دارد. اگر این سوپاپ خراب باشد، فشار روغن افزایش پیدا می کند و خودرو به طور خودکار پایین می آید. برای رفع این مشکل، سوپاپ اطمینان را تعویض کنید.
• خرابی اورینگ ها: اورینگ ها وظیفه جلوگیری از نشتی روغن را بر عهده دارند. اگر این اورینگ ها خراب باشند، روغن از جک نشت می کند و باعث کاهش فشار روغن می شود. برای رفع این مشکل، اورینگ ها را تعویض کنید.
• خرابی شاخه های جک:از دیگر مشکلات عمده جک های سوسماری خرابی شاخه های جک است به دلیل استفاده نادراست ممکن است اسیب ببینند . برای جلوگیری از اسیب و یا خسارات احتمالی ، قبل از استفاده از چک شاخه آن را برسی کنین

تعویض روغن جک سوسماری

استفاده مکرر از جک باعث کثیفی و آلودگی روغن آن میشود که میتواند در عملکرد آن تاثیر گذار باشد برای جلوگیری از پایین آمدن میزان عملکرد باید روغن جک با بازه های زمانی منظم تعویض گردد
از جمله خطراتی که میتواند به وجود بیاید :
• کاهش عملکرد جک: روغن کثیف می تواند باعث کاهش روانکاری قطعات جک شود. این امر می تواند باعث افزایش اصطکاک و کاهش عملکرد جک شود.
• افزایش احتمال نشتی روغن: روغن کثیف می تواند باعث ایجاد رسوبات در سیلندر جک شود. این رسوبات می توانند باعث مسدود شدن مسیر روغن و افزایش احتمال نشتی روغن شوند.
• افزایش خطرات: استفاده از جک سوسماری با روغن کثیف می تواند خطرناک باشد. روغن کثیف می تواند باعث کاهش دید کاربر و افزایش احتمال بروز حادثه شود.

سفارش جک سوسماری

برای سفارش جک سوسماری میتوانید بعد از انتخاب جک مورد نظر و مطابق با نیاز خود در قسمت ثبت نام سایت فرایند ثبت نام را تکمیل کنید تا پس از طی کردن مراحل ثبت سفارش در روز های آتی سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید

خرید جک سوسماری در مشهد

هموطنان عزیز ساکن مشهد می‌توانند با ثبت سفارش از وب سایت، کالای خود را با پیک رایگان تحویل بگیرند. برای ثبت سفارش، کافی است به وب سایت فروشگاه مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. پس از ثبت سفارش، پیک در کمتر از 24 ساعت کلای شما را به دستتان خواهد رساند .

مهمترین فاکتورهایی که هنگام خرید جک سوسماری باید در نظر بگیرید

حداکثر ارتفاع جک

ارتفاع جک سوسماری به نوع ان و توان آن بستگی دارد که در نوع های مختلف متفاوت است . ارتفاع این جک ها قابل افزایش نبوده چرا که باعث کاهش ایمنی و کارایی میشود
 جک سوسماری کورسی 2 تن: حداکثر ارتفاع 25 سانتی متر
 جک سوسماری کورسی 3 تن: حداکثر ارتفاع 30 سانتی متر
 جک سوسماری پایه بلند 2 تن: حداکثر ارتفاع 50 سانتی متر
 جک سوسماری پایه بلند 3 تن: حداکثر ارتفاع 60 سانتی متر

نوع چرخ ها

چرخ جک های سوسماری در نوع لاستیکی یا پلاستیکی و فلزی تولید میشوند که بستکی به نوع جک دارد . در جک های سوسماری با چرخ ثابت جنس چرخ ها از لاستیک و یا پلاستیک است که برای جابجایی در مسافت های کوتاه کاربرد دارد ، این نوع چرخ ها بیشتر در جک ها کورسی دیده میشوند اما در جک های پایه بلند بیشتر از جک های فلزی استفاده میشود

ویژگی های دسته

دسته جک سوسماری یکی از اجزای حیاتی این ابزار است، که وظیفه بلند کردن و پایین آوردن جک را بر عهده دارد. ویژگی‌های مهم دسته جک شامل طول، قطر، جنس، و طراحی می‌شوند. طول دسته باید مناسب باشد تا به راحتی از آن برای بلند کردن و پایین آوردن جک استفاده شود. قطر دسته باید اندازه مناسبی داشته باشد تا به راحتی نگه داشته شود. جنس دسته باید مقاوم در برابر فشار و سایش باشد، معمولاً از فلزات مانند فولاد یا آلومینیوم استفاده می‌شود. طراحی دسته نیز باید ارگونومیک باشد تا استفاده از آن راحت و بدون خستگی باشد.
در هنگام خرید جک سوسماری، بررسی و توجه به ویژگی‌های دسته ضروری است. در استفاده از دسته جک نیز، باید از سلامت آن اطمینان حاصل شود. همچنین، دسته را در حین استفاده محکم نگه داشتن و در صورت آسیب دیدگی، باید آن را فوراً تعویض کرد.

بنده ضد زنگ

درهنگام خرید باید به کیفیت بنده جک دقت داشت چرا در طول عمر آن و کارامدی نقش بسزایی دارد .داشتن بدنه ضد زنگ ارتباط مستقیم با بدنه با کیفیت دارد .

حداکثر وزن قابل تحمل

حداکثر وزنی که جک سوسماری قابل تحمل می‌کند، به ظرفیت آن مرتبط است. ظرفیت جک سوسماری، مقدار وزنی است که این جک می‌تواند تحمل کند. معمولاً، جک‌های سوسماری با ظرفیت‌های مختلفی از 1.5 تا 10 تن تولید می‌شوند.