وزنه و سرب بالانس

نمایش 1–16 از 21 نتیجه

سرب بالانس در تعادل چرخ خودرو موثر است و عدم تعادل چرخ‌ها را تشخیص می‌دهد. این عدم تعادل باعث مشکلات جلوبندی و افزایش مصرف سوخت می‌شود. انتخاب سرب با کیفیت از یک فروشگاه معتبر اهمیت دارد و می‌تواند عمر جعبه فرمان را افزایش دهد.

سرب گیره ای جهت تنظیم بالانس تایرهای خودرو در تعمیرگاه‌ها استفاده می‌شود. خرید این محصول از نمایندگی‌های معتبر و فروشگاه‌های مجاز توصیه می‌شود.

انواع سرب بالانس

تأثیرات سایش چرخ‌ها در مسیر رانندگی و ناهمواری‌های جاده باعث می‌شود که تعادل بالانس چرخ‌ها به مرور زمان از دست برود. از این رو، استفاده از سرب با کیفیت و مناسب بسیار حائز اهمیت است. در بازار، انواع مختلفی از سرب بالانس عرضه شده‌اند، به طوری که هر فرد بتواند بر اساس نیاز خود بهترین نوع را انتخاب کند. این انواع سرب بالانس، با توجه به نوع خودرو (سواری یا شاسی بلند) با قیمت‌های متفاوتی در دسترس قرار دارند. معمولاً از سرب باکیفیت در بخش‌های خاصی از رینگ چرخ‌ها استفاده می‌شود که این اقدام به حفظ ایمنی چرخ‌ها کمک می‌کند و از وارد آمدن فشار زیاد به جلوبندی جلوگیری می‌کند.

سرب گیره ای کامیونی، نیسانی و سواری از انواع مختلف سرب بالانس هستند.

قیمت سرب بالانس

در هنگام تعویض لاستیک خودرو، برای حفظ تعادل چرخ‌ها، سرب بالانس استفاده می‌شود. قیمت این سرب‌ها به کیفیت و نوع ساخت آنها بستگی دارد. انتخاب سرب با کیفیت می‌تواند رضایت مشتریان شما را در پیش داشته باشد. برای اطلاع از قیمت ها میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید وزنه و سرب بالانس

با خرید سرب و وزنه بالانس به صورت عمده می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و سود بیشتری به دست آورید.

 

بازرگانی افضلی تامین کننده انواع تجهیزات آپاراتی سنگین و سبک آپاراتی از قبیل: دستگاه بالانس می‌باشد.