چسب آپارات سرد و گرم

در حال نمایش 4 نتیجه

کمی در مورد چسب آپارات گرم و سرد بدانیم…

دو دسته چسب آپارات برای ترمیم پنچری‌ها وجود دارد: چسب آپارات سرد و چسب آپارات گرم. ما به شما کمک می‌کنیم تا با تفاوت‌های این دو نوع و مزایای هر کدام آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید. این چسب ها در تسمه‌های نقاله و اتصالات لاستیکی استفاده می‌شوند.

این نوع چسب مقاومت زیادی در برابر گرد و خاک و مواد اسیدی دارد. آن را می‌توان در قوطی های یک کیلویی یا در قالب چسب تیوپی تهیه کرد.

چسب یا وصله آپارات سرد یکی از روش‌های مطمئن و سریع برای تعمیر پنچری‌های کوچک لاستیک است. بدون نیاز به حرارت یا فشار زیاد، این وصله‌ها به راحتی با چسب آپارات سرد بر روی ناحیه پنچری قرار می‌گیرند و این امر موجب تسریع در فرایند تعمیر می‌شود. این روش برای تعمیرات سریع در جاده‌ها و آپاراتی ها کاربرد دارد.

 چسب آپارات گرم برای ترمیم‌های محکم‌تر و پنچری های با وسعت بیشتر کاربرد دارد. این نوع چسب نیاز به حرارت دارد تا به درستی بر روی لاستیک متصل شود و وصله محکم‌تری را ایجاد کند. برای شرایطی که نیاز به بادوام‌ترین تعمیرات است، چسب آپارات گرم انتخاب عالی به شمار می‌آید.

چسب آپارات لاستیک چطور کار می کند؟

چسب آپارات گرم و سرد، یک لاستیک دو جزیی مایع بر پایه کلروپرن است. با مخلوط کردن مناسب هاردنر (UTR 20)، در دمای اتاق، چسبندگی بالا و مقاومت آن افزایش می‌یابد. به عنوان بهترین چسب سرد آپارات شناخته می‌شود. این چسب راه حل اتصالات صنعتی است و قابلیت ترمیم، چسباندن و پرکردن مواد لاستیکی را دارد. ایده‌آل برای اتصالات وصله تیوپی به لاستیک، آهن و فولاد، اورتان و همچنین استفاده در نوار نقاله پارچه‌ای و تعمیر آن است.

قیمت و خرید چسب آپارات گرم و سرد

قیمت چسب آپارات گرم و سرد بسته به نوع برند و تولید کننده آن متفاوت است. برای خرید چسب آپارات تیوپ و دریافت قیمت همکاری با کارشناسان ما تماس بگیرید.