اسپری پنچری

در حال نمایش 2 نتیجه

پنچر شدن لاستیک در شرایط عادی و بدون وجود امکانات لازم، آزار دهنده است. استفاده از اسپری پنچرگیری تایر سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای تعمیر آن است. ترکیب جاده با اشیاء ناشناس، مانند پیچ، میخ، شیشه شکسته و سنگ‌های تیز، می‌تواند باعث سوراخ شدن لاستیک شود که حرکت را متوقف می‌کند. به همین دلیل می توانید برای پنچری هایی از این دست از اسپری پنچری استفاده کنید.

اسپری پنچرگیری برای اتومبیل و موتور سیکلت کاربرد دارد. اما مزیت آن چیست و چطور کار می کند؟

اسپری پنچرگیری حاوی یک ماده چسبنده است که سوراخ لاستیک را پر می کند و به صورت موقت از خارج شدن باد از لاستیک جلوگیری می کند. زمانی که دسترسی به ابزار و خدمات مدادی خودرو ندارید، اسپری پنچرگیری در سریع ترین زمان ممکن محل سوراخ را می پوشاند. البته استفاده از اسپری پنچر گیر مناسب همه نوع سوراخ لاستیک نیست و باید حساب شده از آن استفاده کنید.

در چه مواردی اسپری پنچری جوابگو نیست؟

از اسپری پنچرگیری استفاده نکنید اگر:

1. سوراخ بیش از 4 میلیمتر را مشاهده کردید.

2. لبه یا دیواره لاستیک آسیب دیده یا پاره شده است.

3. سوراخ در ناحیه اصلی آج (محلی که پنچر شده است) قرار دارد.

4. در صورتی که میخ یا تکه شیشه بزرگی را مشاهده می‌کنید که تایر را سوراخ کرده است، آن را بیرون نیاورید، زیرا ممکن است سوراخ را بزرگتر کنید. فقط اجسام کوچک یا سنگ‌های ریز را خارج کنید.

انواع اسپری پنچرگیری

انواع مختلفی برای اسپری پنچری وجود دارد که درواقع همه آنها برای پنچرگیری موتور یا ماشین مورد استفاده قرار می گیرند. در بازرگانی افضلی، محصولات اسپری پنچرگیری به شرح زیر است:

اسپری پنچری DG

اسپری پنچری DG برای استفاده در لاستیک های تیوبلس و تیوب دار مناسب است. همچنین دارای شلنگ برای سهولت استفاده و اسپری کردن دقیق مواد برای پنچری است. از این اسپری پنچری می توانید برای انواع خودرو و موتور استفاده کنید.

اسپری پنچری Luxet

اسپری پنچری Luxet می تواند سوراخ های تا 5 یا 6 میلی متر را به طور کامل پر کند تا از مشکلات بیشتر جلوگیری شود. این محصول نیز دارای یک نازل برای اسپری کردن ماده پنچرگیری است.

قیمت و خرید اسپری پنچری

اسپری پنچرگیری، یکی از بهترین راه‌های تعمیر تایر پنچر است. برندهای متنوعی در بازار به عنوان اسپری پنچر گیری لاستیک یا چرخ ماشین عرضه می شوند. اما باید بهترین محصول را خریداری کنید تا در این شرایط اضطراری پارگی لاستیک خود را به خوبی بپوشانید تا اتفاقی برای سرنشینان و خودرو رخ ندهد.

بازرگانی افضلی، ارائه دهنده و تامین کننده انواع تجهیزات سنگین و سبک آپاراتی و تجهیزات خودرو مانند والو و قالپاق است. می‌توانید برای خرید اسپری پنچری به صورت عمده با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین قیمت را به شما عرضه کنند.