خرید دستگاه بالانس در تهران

دستگاه بالانس خودرو یکی از تجهیزات ضروری برای تعمیر و نگهداری خودرو است. این دستگاه برای تنظیم چرخ‌های خودرو و رفع عدم توازن آنها استفاده می‌شود. عدم توازن چرخ‌ها می‌تواند باعث ایجاد لرزش در خودرو، کاهش عمر لاستیک‌ها و افزایش مصرف سوخت شود.

ارسال رایگان

تهرانی های عزیز میتوان بعد از ثبت سفارش تمامی سفارشات خود را به صورت رایگان در محل باربری شهر خود تحویل بگیرند

تحویل درکمترین زمان

بازرگانی افضلی به هموطنان عزیز سراسر کشور این اطمینان را میدهد که سفارشات خود در کمترین زمان بعد از ثبت کامل سفارش تحویل بگیرند .

فروش اقساطی

از دیگر مزیت های ثبت سفارش و خرید از بازگانی افضلی برای هم وطنان و هم شهریان عزیز، فروش کالا به صورت اقساطی است که بارزگانی افضلی برای راحتی هرچه تمام تر شما عزیز در نظر گرفته است و میتوانید از آن بهرمند شوید

دستگاه بالانس
دستگاه بالانس کامیونی

 

قیمت دستگاه بالانس در تهران

قیمت دستگاه بالانس در شهر تهران با توجه به برند ، مدل دستگاه و امکانت آن دستگاه متفاوت است . به طور کل میتوان گفت دستگاه های بالانس ارزان قیمت امکانات محدود تر و کیفیت ساخت پایین تری دارا هستند و در تعمیرگاه های کوچیک مورد استفاده قرار میگیرند اما دستگاه های بالانس گران تر دارای امکانات بیشتر و کیفیت ساخت بهتری هستند .

بازرگانی افضلی تنها وارد کننده قطعات و تجهیزات لوازم نگهداری و میکانیکی خودرو در شهر تهران است که این اطمینان را به شما میدهد که میتوانید با مراجعه به صورت حضوری یا غیر حضوری و ثبت سفارس از طریق وب سایت  تمامی تجهیزات و دستگاهای مورد نیاز خود را با بهترین قیمت تهیه کنید.

 

مزیت های استفاده از دستگاه بالانس

افزایش ایمنی:عدم تعادل چرخ ها  باعث ناپایداری کامیون و افزایش احتمال تصادف میشود. استفاده از دستگاه بالانس می تواند این خطر را کاهش دهد.

افزایش عمر قطعات:عدم تعادل چرخ ها می تواند باعث سایش زودرس تایر ها، بلبرینگ ها و سایر قطعات خودرو شود. استفاده از دستگاه بالانس می تواند عمر قطعات را افزایش دهد.

کاهش مصرف سوخت: عدم تعادل چرخ ها می تواند باعث افزایش مقاومت در برابر حرکت خودرو و در نتیجه افزایش مصرف سوخت شود. استفاده از دستگاه بالانس می تواند این مشکل را برطرف کند.

کاهش لرزش: عدم تعادل چرخ ها می تواند باعث لرزش خودرو و کاهش راحتی سرنشینان شود. که با استفاده از دستگاه بالانس میتوان جلوی این مشکل را گرفت

 

نحوه سفارش دستگاه بالانس در تهران

هم وطنان تهرانی  میتوانند بعد از تکمیل مراحل ثبت نام نسبت به ثبت سفارش محصول مورد نظر خود از طریق وب سایت کالای خود با پیک رایگان در محل باربری شهر تحویل بگیرید

 

تنوع محصولات

بازرگانی افضلی با شروع فعالیت از سال 1393 ، به بزرگترین وارد کننده لوازم و تجهیزات لوازم آپاراتی در شهر مشهد تبدیل شده . داشتن بیشترین تنوع محصولی ، قیمت مناسب و ارسال رایگان تا محل باربری از جمله مواردی است که بازرگانی افضلی را نسبت به دیگر همکاران خود متفوت کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 5 =